Obchodní podmínky

 

1) Všeobecná ustanovení

Kupující, který závazně objedná zboží stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

 

2) Objednané zboží

Zboží si můžete objednat pomocí e-shopu, e-mailem, telefonicky, písemně na mé adrese (viz níže) či po osobním kontaktu.

Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce.·Zboží je dodávané·v perfektním stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží vyhovujících daným normám, předpisům a nařízením platným na území České republiky.

Podmínkou pro naplnění platnosti mé elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím.

 

3) Potvrzení objednávky

Objednávka je přijata do 24 hodin, potvrzení objednávky zasílám e-mailem, o odeslání budete taktéž informováni e-mailem. V případě nejasností Vás budu samozřejmě kontaktovat.

 

4) Zrušení objednávky

Každou objednávku můžete do 24 hodin zrušit a to telefonicky, či e-mailem a to bez udání důvodu. Stačí uvést jméno, e-mail a popis objednaného zboží či služby.

 

5) Balné a dopravné

Způsob dopravy a platby zboží je možné vybrat v průběhu odesílání objednávky, vše je přehledně uspořádáno pro Vaše pohodlí

- platba předem na účet: 670100-2206275607/6210, doporučená pošta (výrobky jednotlivě zabaleny v transparetním pouzdru, následuje ozdobný balíček - to vše zabaleno v bublinkové obálce) - 35Kč

- dobírka: pro ČR a SR - 65Kč

- osobní odběr: po předchozí domluvě (kontaktní místa: Chýnov, Tábor, Praha) - 0Kč


  

Kategorie korálků

Na přání