Opravy šperků

Výrobu šperků jsem pozastavila, o to více se aktuálně zabývám opravou Vašich bižuterních šperků. Zjistila jsem, že mě to naplňuje daleko více než cokoli vyrábět nového. Už teďka je trh dosti přesycen výrobky z korálků, proto ráda nabízím opravu Vašich jedinečných šperků. 

 

Jelikož mne celkem dost nebaví to, že v dnešní době se skoro nic nedá rozumně opravit a člověk je tím pádem nedobrovolně nucen nakupovat stále nové a nové výrobky za ještě "lepší" ceny, rozhodla jsem se Vám nabídnout službu - opravu jakékoli Vaší bižuterie. 

Opravy provádím tak, aby výsledek Vašeho šperku byl hlavně funkční (závěsné háčky, zapínání, spoje u pecek - pomocí kryšťálové pryskyřice aj.) a co nejvíce podobný původní variantě. 

Pokud jste zdaleka, stačí mi poničené šperky zaslat poštou (poštovné si bohužel hradíte sami) a já je Vám po opravě zašlu zpět.

Ceny oprav se pohybují v závislosti na velikosti a obtížnosti opravy,. Vše po domluvě, žádné vysoké částky to nejsou.  

Vím, že pro někoho z Vás to může připadat úplně nepodstatné a koupě nového bižu šperku je v tomto případě výhodnější varianta, ale vězte, že některé i byť bižu šperky mají občas vyšší (srdcovou:) cenu. A stojí za to je opravit!

 

V případě zájmu mne kontaktujte vnitřní poštou (info@koralky-ivet.cz) či přímo na mobil 721 557 629 

oprava

 

Kategorie korálků

Na přání